ReFin HOME VELKOPLOŠNÁ REKLAMA LED REKLAMA PLZEŇ

  LED reklama Plzeň - NEJDELŠÍ reklamní spoty / NEJVĚTŠÍ LED TV

Tiskárna DGI PS 3206

TV1 - led reklama

PŘEMYSLOVA 111/3, PLZEŇ 301 00
reklamní banner

TV2 - led reklama

SLOVANSKÁ 172, PLZEŇ 326 00
reklamní banner

TV3 - led reklama

NÁM.REPUBLIKY 202/28, PLZEŇ 326 00

  Umístění obrazovky led reklama Plzeň :

  • LED reklama TV1 je umístěna přímo proti hlavnímu vchodu a parkovišti OC Plaza, kdy většina návštěvníků má přímý pohled . OC Plaza je centrem jak obchodním tak i kulturním s vysokou každodenní návštěvností. Hustá doprava - často kolony, linky vozů MHD, zastávky 30m od obrazovky, hustý pohyb chodců .
  • LED reklama TV2 je umístěna na hlavní dopravní spojnici mezi městkou částí Slovany - Bory a Slovany , Bručná , Černice - centrum . Reklamní obrazovka přímo u křižovatky s celodenní hustou dopravou . Křížení linek MHD tramvaje, autobusy, trolejbusy, městský park Na Homolce , hlavní příjezd od Českých Budějovic .
  • LED reklama TV3 jse nachází na lukrativním místě přímo na náměstí Republiky v Plzni. Jedná se o jedinou outdoorovou reklamu, která se nachází na náměstí Republiky. Obrazovka je velmi dobře viditelná ze širokého okolí.

  Délka reklamní spoty led reklama Plzeň Přemyslova:

  • Led reklama běžící v reklamních spotech o délce 20s je záměrná. Led reklama by měla být efektivní. Efektivitu reklamy mi pokládáme za klíčovou právě u této obrazovky v čase. Reklamní plocha je cílena na parkoviště a hustý pohyb chodců u OC Plaza. OC Plaza Plzeň je centrem obchodním i kulturním a sousedí s novým divadlem. Chodci a pohybující vozidla na parkovišti i okolí nákupního centra mají delší prostor pro sledování reklamy na obrazovce a proto Vaše reklamní spoty na led reklamní TV jsou 20s dlouhé. Za tento čas může potencionální zákazník být dostatečně informován o sdělení prostřednictvím LED reklamy Plzeň. Zastávka tramvaje 30m od obrazovky a hustá doprava hlavní výpadovky na Domažlice a městských částí Nová hospoda, Skvrňany jsou bonusem .

  Kvalita grafika reklamní sdělení led reklama Plzeň Slovanská:

  • LEfektivita reklamy má několik bodů a dalším z nich je grafika spojená s reklamní plochou. Reklamní plocha LED obrazovky dosahuje 30,72 m2, čímž lze směle říci, že se jedná o největší reklamní plochu na LED reklamní TV Plzeň. Reklamní grafika lze využít tedy v úplně jiném měřítku než u standardních LED TV a zde by měla být cílena formátem posílení jména a maximalizace image . Reklamní spoty statické nebo video s maximálním grafickým využitím. Dohledová vzdálenost LED reklamy zde přesahuje 150m a potenciální zákazník sleduje reklamy s předstihem. Oslovovaný tak sleduje 3-4 reklamní spoty. Bonusem této reklamní plochy je jednoznačně její umístění. Reklamní plocha LED obrazovky je přímo na střeše budovy luxusní koupelny a kuchyně studia Imagine Interiér. Koupelny a kuchyně Imagine Interiér jsou synonymum design a kvalita.

  Velkoplošná reklama Plzeň LED:

  • Presentací reklamy na všech třech LED TV současně oslovíte širší portfolio a maximalizujete spektrum oslovovaných potenciálních zákazníků. Zdůrazníte Váš produkt reklamy, reklama bude mít silnější odezvu.

  Kvalita technologie led reklama Plzeň:

  • Nejmodernější led technologie obrazovky zajistí kvalitní obraz a vysoké barevné spektrum pro profesionální plno-barevné reklamní spoty. Kvalitní reklamní spoty + moderní technologie LED = kvalitní led reklama Plzeň.

  Cenové náklady led reklama Plzeň:

  • Náklady na led reklamy jsou tvořeny z nákupu/pronájmu vysílacího času/frekvencí a výroby reklamního video spotu. Reklamní frekvence/čas je vždy garantován. Cena frekvencí od 6.000,-kč měsíčně. Výroba reklamní spoty statické nebo video reklamní spoty je cena 1 - 5.000,-kč za kus. Zákazník si může dodat vlastní reklamní spoty ve sjednaných formátech.

  Led reklama Plzeň v produktech:


Maximum - LED reklama

Garantovaná frekvence 1 x 3 min. počet odvysílaných spotů 340 (za den), 10 200 za měsíc

1 x 3 min. - 13 000,- Kč / měsíc
3 měsíce - 11 000,- Kč / měsíc
6 měsíců - 10 000,- Kč / měsíc


Optimum - LED reklama

Garantovaná frekvence 1 x 6 min. počet odvysílaných spotů 170 (za den), 5 100 za měsíc.

1 x 6 min. - 8 000,- Kč / měsíc
3 měsíce - 7 000,- Kč / měsíc
6 měsíců - 6 000,- Kč / měsíc


Základní - LED reklama - platí pouze pro LED reklama Přemyslova

Garantovaná frekvence 1 x 12 min. počet od vysílaných spotů 85 (za den), 2 550 za měsíc.

1 x 12 min. - 6 000,- Kč / měsíc
6 měsíců - 5 000,- Kč / měsíc


* Ceny jsou uvedeny bez DPH

Veškeré ceny LED reklamy jsou základní! Při dlouhodobé spolupráci Vám vytvoříme individuální cenovou nabídku!